Игроки и тренеры ивано-франковской Говерлы поддержкали акцию в поддержку мира в Украине.

Говерла присоединилась к акции "Я — это Волноваха" Игроки и тренеры ивано-франковской Говерлы поддержкали акцию в поддержку мира в Украине.
Просмотров: 337 | Добавил: Yaroslav23 | Дата: 14.01.2015 | Комментарии (0)

Лучшие эпизоды минувшей семидневки в Ассоциации.

Категория: Новасти НБА | Просмотров: 387 | Добавил: Yaroslav23 | Дата: 29.12.2014 | Комментарии (0)

Команди гравців збірної України В’ячеслава Кравцова і Юджина Джетера поступилися, втім, наші збірники традиційно одні з найрезультативніших.

Guangdong – Foshan 122:109

Кравцов: 36 хвилин, 22 очки (8-9 2-очкові, 6-7 штрафні), 9 підбирань, 2 блокшоти, 1 втрата

Guangsha – Shandong 116:105

Джетер: 40 хвилин, 32 очки (7-10 2-очкові, 4-9 3-очкові, 6-8 штрафні), 4 підбирання, 2 передачі, 4 перехоплення, 3 втрати

Просмотров: 9872 | Добавил: Yaroslav23 | Дата: 29.12.2014 | Комментарии (0)

28 грудня зіграно чергові поєдинки чемпіонату України Дивізіону «Суперліга».

«Хімік» – «Київ» 95:64

«Політехніка-Галичина» – «Говерла» 61:75

Просмотров: 8378 | Добавил: Yaroslav23 | Дата: 28.12.2014 | Комментарии (0)

Просмотров: 324 | Добавил: Yaroslav23 | Дата: 28.12.2014 | Комментарии (0)

Український центровий Олексій Лень вийшов у стартовій п’ятірці, допоміг «Фініксу» здобути перемогу над «Сакраменто». «Фінікс» – «Сакраменто» 115:106 Лень: 28 хвилин, 10 очок (5-9 2-очкові), 11 підбирань, 5 блокшотів, 1 втрата, 2 фоли
Просмотров: 1779 | Добавил: Yaroslav23 | Дата: 27.12.2014 | Комментарии (0)

26 грудня зіграно чергові поєдинки чемпіонату України Дивізіону «Суперліга». «Хімік» – «Будівельник» 77:71 «ОДЕСА» – «Київ» 100:81
Просмотров: 1571 | Добавил: Yaroslav23 | Дата: 26.12.2014 | Комментарии (0)

Всеукраїнська баскетбольна студентська асоціація (ВБСА) повідомила, що фінал чоловічих змагань відбудеться в Національному технічному університеті Запоріжжя 17-21 травня 2015 року, фінал жіночих змагань – у київському Національному університеті фізичного виховання та спорту 11-15 травня 2015 року. ВБСА також повідомила, що у фінальних змаганнях п’ятнадцятого Кубка Студентської профспілкової асоціації узяли участь 20 команд вищих навчальних закладів Києва. Фінальний матч НТУУ «КПІ» – Педагогічний університет завершився з рахунком 85:71. Команда НТУУ «КПІ» 7-й рік поспіль стала чемпіоном.
Просмотров: 1035 | Добавил: Yaroslav23 | Дата: 26.12.2014 | Комментарии (0)

Просмотров: 793 | Добавил: Yaroslav23 | Дата: 25.12.2014 | Комментарии (0)